arama


Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

Battalbey Çiğ Köfte
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Çiğ Köfte denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan bir tanesi de şüphesiz battalbeydir. Battalbey hem lezzeti hem de kalitesi ile kendisiniz kanıtlamış firmalardandır. Günden güne sayısı artan battalbey çiğköfte tüm il ve ilçelere bayilikler vermektedir. Battalbeyden bayilik almak isteyenler detayları yazımızda bulabilirler.

Battalbey Bayilik Şartları

Battalbey Çiğ KöfteÖncelikle şunları belirtmemiz gerekir ki bir çok firma bayilik verirken belli bir miktar para almaktadır. Bazı firmalar bayilik verirken isim hakkı için para isterken bazıları da bayilik paketleri ve gerekli malzemeler için para istemektedir. Battalbey ise bayilik için hiç bir ücret talep etmemektedir. Kaliteli bir firma olduğu halde bayilik için herhangi bir ücret talep etmemesi çokça tercih edilmesini sağlamaktadır.

Battalbey‘den bayilik alabilmeniz için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmediği gibi herhangi özel bir şarta da gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey işlek bir yerde dükkanınızı açıp çiğ köfteci konteptine uygun hazırladıktan sonra siparişlerinizi vermektir.

Battalbey‘in bayilere özel olarak sunduğu fiyatlardan alacağınız çiğ köfteyi belirlenen fiyatlara satarak iyi bir gelir sağlayabilirsiniz.

Battalbey Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Battalbey bayilik başvurusunu yapmak için resmi web sitelerinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz ulaştıktan sonra sorumlu kişiler size ulaşıp detaylı bilgilendirme yapacaklardır.

Başvuru Formunda Doldurmanız Gereken bilgiler

Ad/Soyad

Telefon

Mail

Düşünülen Konum

Şehir/İlçe

Adres

Tercih Sebebi

Battalbey İletişim Bilgileri

Adres: Malkoçoğlu Mahallesi Eskİ Edirne Asfaltı No:889-891 Sultangazi/İstanbul

Telefon: 0555 324 84 23

E-posta: info@battalbey.com.tr

Web Site: http://battalbey.com.tr/

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI