arama


Baba Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

Baba Döner
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Yemek sektörünü her zaman kazançlı olduğunu daha önceki yazılarımızda söylemiştik. İnsanlar bir çok şeyden vazgeçebilir. Ancak yemekten vazgeçmeleri mümkün değildir. Birçok insan işinden dolayı yemeklerini dışarıda yemek zorunda kalıyor. Özellikle acelesi olan insanlar yemek yemek için dönercileri tercih etmektedir. Dönercilerin tercih edilmesinde fiyatlarında etkisi bulunmaktadır. Belli sermayesi olup da iş fikirleri konusunda sorun yaşayanlar için dönerci dükkanı açmak iyi bir iştir. Özellikle iyi bir markanın bayiliğini almak işinizi yürütmek adına son derece önemli olacaktır. Bu yazımızda Baba döner franchise sisteminden bahsedeceğiz.

Baba Döner Hakkında

Baba döner 1998 yılında kurulmuştur.  Beyaz ette fark yaratmayı ilke edinmiş bir firmadır. Kendilerine has özel sos ile dönerlerinin lezzetini arttırmaktadır.  Baba döner hijyen ve kalite standartlarını sürekli göz önünde bulundurarak insanların beğenisini kazanmaktadır. Baba döner başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de bayilikler vermektedir. Baba döner sadece yurt içinde değil yurt dışında da şubeler açmayı planlamaktadır.

Baba Döner Franchise Sistemi

Baba döner franchise sistemiyle tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlıyor. Franchise sistemiyle ortaklarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Baba döner ile franchise sözleşmesi yaptığınızda her konuda sizlere destek vermektedir. Dükkanınız kurulana kadar gerekli tüm desteği sizlere vermektedir. Baba dönerin üç çeşit mağaza konsepti bulunmaktadır. Restoranlar için minimum 100 m2, Alışveriş Merkezleri’nde minimum 60 m2 mağazalar tercih sebebi oluyor. Evlere servis  için de minimum 60 m2 mağazalar gerekiyor.

Baba Döner Franchise Şartları Nelerdir?

 

  • Girişimci bir kişiliğe sahip olmak
  • Daha önceki iş tecrübelerinde başarılı olmak
  • Baba döner için yeterince zaman ayırmak
  • Franchise için gereken ücreti karşılayabilecek durumda olmak

 

Franchise Verme Süreci Nasıl İşlemektedir

Öncelikle bayilik almak isteyenler ön başvuru formu doldurulur. Baba döner franchise sistemi başvuru formu baba dönerin web sitesinde bulunmaktadır. Baba döner başvuru ön formunu değerlendirir. Uygun görüldüğü taktirde aday ile gerekli görüşmeler yapılır. Franchise almak isteyen kişi kendine bir yer belirlemişse birlikte ziyaret edilip gerekli fizibilite çalışması yapılır. Uygun görüldüğü zaman sözleşme yapılır. Sözleşmede kararlaştırılan bütçe ödenir. Ödemeden sonra gerekli proje çizilir. Daha sonra proje uygulamaya başlanır. Personel alımı ve gereken tüm eğitimleri baba döner tarafından verilir. Açılışa kadar geçen tüm süreçler baba dönerin kontrolü altında olur. Baba döner ekibi  gereken yönlendirmeleri yaparak işleyişin sağlıklı olmasını sağlar.

Baba Döner İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Nezir TEL
Telefon : 0553 303 31 21
Adres: Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:15/c Bahçelievler – İstanbul
Öneri Talep ve Şikayet Hattı: 0212 452 86 86

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI