arama


Toyzz Shop Bayiliği ve Başvuru Şartları

Toyzz Shop
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Toyzz Shop Bayiliği ve Başvuru Şartları

Toyzz Shop, Sunman Oyuncak adı altında 1985 senesinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuştur. 14 ülke ve birçok firmadan ithal olarak getirdiği oyuncakları ülkemiz piyasasındaki seçkin oyuncakçı ve marketlere satışını yaparak oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde büyüme göstermiştir.  Daha sonrasında dünya çapında üne kavuşan birçok markanın marka ve lisanslarını satın alarak piyasadaki hacmini daha da arttırmıştır.

1990’lı senelerin sonlarında ise zincir marketlerinin büyük bir kısmında Sunman Oyuncak adı altında lisanslara sahip olan ürünler satılmaktaydı. Bu durum ile beraber satışlarını kendi mağazaları ile beraber gerçekleştirerek 2001 senesinde perakende sektöre atılarak Toyzz Shop markasını kurmuşlardır.

Toyzz Shopİlk olarak Ak merkez alışveriş merkezinde kurulan mağaza ile oyuncak sektöründe dokuz senede büyük bir büyüme göstererek yirmi mağaza ulaştı. Günümüzde ise toplamda 102 mağaza ve 700’den fazla personeli ile beraber tamamen yerli sermaye olarak oyuncak sektörünün lideri konumunda bulunur. Toyzz Shop markasının asıl ve tek amacı, çocukları için kaliteli ve sağlıklı ürünleri uygun fiyatlar ile ulaştırmaktır.

Satılan her ürün için kalite ve güvenliğine dair belgeler olmakla beraber çocuk sağlığına zararlı olarak herhangi bir ürünü barındırmamaktadır.

Toyzz Shop Bayilik Veriyor Mu?

Sunmak Oyuncak adı altında kurulan marka olan Toyzz Shop, herhangi bir bayilik vermemektedir. Her mağazasını kendi sermayesi ile beraber açarak kaliteli ve en iyi şekilde hizmet vermekte olan Toyzz Shop markası, bayilik ve şartları olarak şu zamana kadar herhangi bir resmi açıklamada bulunmamıştır.

Toyzz Shop üzerinden bayilik alımı yapamamış olsanız bile oyuncak markaları arasından oldukça cazip fırsatlar sunan markalardan bayilik fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha fazla bayilik bilgisi için sitemizdeki diğer yazılara da göz atmayı unutmayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Cengiz yasar
  3 sene önce

  Oyuncak dükkani acmak istiyorum almanyada nasil bilgi alabilirim tsk.

  24
  yorum beğen