arama


İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu ve Şartları

İstikbal Mobilya
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Mobilya sektörü arasında öncü markalardan olan İstikbal, bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Siz de İstikbal Mobilya markası ile çalışmak, bayilik almak isterseniz bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Yaklaşık 60 senedir sektörde bulunan ve girişimcilere yardımcı olarak bayilik desteği sunmaktadır. Şirketin uzman danışmanlarıyla bayilik ile alakalı olarak gerekli tüm bilgileri aktararak her türlü becerileri göstermektedirler. Ürünlerin kalitesi, tasarım ve çeşitleri, satış sonrası hizmetleri gibi konularda alanında en iyi markalar arasında yer alıyor olması, firmanın tercih edilmesi için imkan yaratmaktadır. Bu özellikler de göz önüne alındığı takdirde girişimciler mantıklı bir yatırım amaçlı olarak İstikbal Mobilya‘yı tercih edebilirler.

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları Nelerdir?

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları oldukça iyi kolay ve avantajlı olmasından ötürü ülkenin her bir yanında bu markaya rastlamaktayız. Siz de şirket olarak bir bayilik almak isterseniz, yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz.

Her firmada belirli ve sabit olan bayilik koşulları, İstikbal Mobilya için de geçerliliğini korumaktadır. Markanın adı altında bir bayiliğe sahip olmak için en zor durumlardan biri gerekli sermaye imkanlarının bulunmama durumu olabilir. Yaklaşık olarak bir hesaplama ile 150 bin TL dekorasyon maliyeti, 350 bin TL işe başlamak adı altına gereken para ile toplamda 500 bin TL’lik bir sermayenin gerektiğini söyleyebiliriz. Ancak royalty olarak adlandırılan isim hak bedeli için ise herhangi bir bedel talebinde bulunmaz. Marka bayilik anlaşması sonrasında iş ortağına pazarlama, lojistik ve satın alma, reklam ve müşteri ilişkileri  gibi konularda bayilik alacak kişilere gerekli destek ve eğitim imkanlarını da sunar. Böylece sektörde yeterince bilgi birikimi bulunmayan birisi bile kısa süre içinde başarılı olarak kazanç sağlayabilir.

Ülkemizdeki birçok bölgede hizmet sunan İstikbal Mobilya markası, şartlar konusunda birçok kolaylık sağlamasından ötürü ideal bir kazanç kapısı olabilmektedir. Özel olarak ilkbahar sonu ve yaz başlarında düğün artışları ile beraber kazançlarınız oldukça fazla artış gösterebilir. Ürün çeşitliliğinin bol, mobilyaların kaliteli olduğu marka adı altında girişimciler için çok iyi bir kazanç kapısı olabilir. Bu sebepten ötürü sermayesi bulunan kişilerin almaları oldukça mantıklı bir yatırım olacaktır.

İstikbal Mobilya İletişim Bilgileri Nelerdir?

Telefon: 0352-2071800

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 43.Cadde No: 37/B 38070 Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE

E-Posta: istikbal@istikbal.com.tr

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ayfer
  5 sene önce

  Merhaba Ben isvicre cenevre sehrinde ikamet ediyorum.istikbal bayiligi ve satis temsilcili hakkinda bilgi edinmek istiyorum ve sartlariniz nelerdir.Tesekkurler

  34
  yorum beğen
 • Alican
  5 sene önce

  Merhaba Ben isvicre cenevre sehrinde ikamet ediyorum.istikbal bayiligi ve satis temsilcili hakkinda bilgi edinmek istiyorum ve sartlariniz nelerdir.Tesekkurler

  32
  yorum beğen